logo-samandehi

وصیت نامه شهید حسین خرازی

بسم رب الصدیقین
خطاب به فرماندهان و رزمندگان اسلام :
ما لشگر امام حسینیم ،حسین وار هم باید بجنگیم. اگر بخواهیم قبر شش گوشه ی امام حسین (ع) را در آغوش بگیریم، نباید کلامی ودعایی جز این داشته باشیم: «اللهم اجعل محیای محیا محمد و آل محمد و مماتی ممات محمد و آل محمد.»
اگر در پیروزی ها خودمان را دخیل بدانیم این حجاب است برای ما، این شاید انکار خداست.
اگر برای خدا جنگ می کنید، احتیاج ندارد به من و دیگری گزارش کنید. گزارش را نگه دارید برای قیامت. اگر کار برای خداست گفتنش برای چه؟
در مشکلات است که انسان ها آزمایش می شوند. صبر پیشه کنید که دنیا فانی است و ما معتقد به معاد هستیم.
هر چه که می کشیم و هر چه که بر سرمان می آید از نا فرمانی خداست و همه ریشه در عدم رعایت حلال و حرام خدا دارد.
سهل انگاری و سستی در اعمال عبادی، تأثیر نا مطلوبی در پیروزی ها دارد.
همه ی ما مکلفیم و وظیفه داریم با وجود همه ی نارسایی ها بنا به فرمان رهبری، جنگ را به همین شدت و با منتهای قدرت ادامه بدهیم، زیرا ما بنابر احساس وظیفه ی شرعی می جنگیم نه فقط به قصد پیروزی .
مطبوعات ما جنگ را درشت می نویسد، درست نمی نویسد.مسأله من تنها جنگ است و در همان جا هم مسأله ی من حل می شود.
همواره سعی مان این باشد که خاطره ی شهدا را در ذهن مان زنده نگه داریم و شهدا را به عنوان یک الگو در نظر داشته باشیم که شهدا راهشان راه انبیاست و پاسداران واقعی هستند که در این راه شهید شدند.
من علاقه مندم که با بی آلایشی تمام، همیشه در میان بسیجی ها باشم و به درد دل آنها برسم.

وصیتنامه ی اول:

از مردم می خواهم که پشتیبان ولایت فقیه باشند. راه شهدای ما راه حق است. اول می خواهم که آنها مرا بخشیده و شفاعت مرا در روز جزا کنند و از خدا می خواهم که ادامه دهنده ی راه آنها باشم. آنهایی که با بودنشان زندگی شان به ما درس ایثار دادند، با جهادشان درس مقاومت و با رفتشان درس عشق به ما آموختند. از مسؤولین عزیز و مردم حزب الهی می خواهم که در مقابل آن افرادی که نتوانستند از طریق عقیده، مردم را ازانقلاب دور و منحرف کنند و الان در کشور، دست به مبارزه ی دیگری از طریق اشاعه ی فساد و فحشا و بی حجابی زده اند ایستادگی کنید و با جدیت هر چه تمامتر، جلوی این فسادها را بگیرید.

وصیتنامه ی دوم:

استغفرا… خدایا امان ازتاریکی و فشار قبر و سوال نکیر و منکر در روز محشر و قیامت . به فریادم برس. خدایا ! مضطر و دل شکسته ام . تو صاحب پیروزی و موفقیت هستی و بس. بر تو توکل دارم . خدایا تا زمان عملیات ، فاصله ی زیادی نیست. خدایا به قول امام خمینی(ره) تو فرمانده ی کل قوا هستی، خودت رزمندگان را پیروز گردان ، شر مدام کافر را از سر مسلمین بکن. خدایا! از مال دنیا چیزی جز بدهکاری و گناه ندارم . خدایا! تو خود توبه ی مرا قبول کن و از فیض عظمای شهادت نصیب و بهره مندم ساز و از تو طلب مغفرت و عفو دارم. می دانم در امر بیت المال امانت دار خوبی نبودم و ممکن است زیاده روی کرده باشم . خلاصه برایم رد مظالم کنید و آمرزش بخواهید.
والسلام

دیگر ...